Bundy Roxy

roxy

Bundy Roxy jsou určené pouze dámám, které mají rády sport a sportovní oblečení. Tyto bundy jsou totiž určeny hlavně na snowboard a lyže. Šechy modely jsou vyrobeny z kvalitního materiálu v moderních barvách a střizích.

Značka Roxy totiž klade důraz na to aby se ženy cítily pohodlně a zároveň in. Kapuce s trojbodovým stahovacím systémem a zpevněným kšiltem, je odnímatelná na druky. Uvnitř bundy je pás proti sněhu, aby se při pádu sníh nedostal pod oblečení, přesto jsou všechny modely prodyšné a zároveň nepromokavé.

Bundy Roxy online

Firma Roxy vyrábí také bundy a kabátky na běžné nošení do práce či školy. Prostě vytváří originální módu do každé situace. Kromě bund najdete ve výrobkovém portfoliu firmy také kalhoty, trička, mikiny, šaty, sukně, svetry, ale i boty a další doplňky.

Bundy Roxy zdarma

Na internetových stránkách firmy Roxy najdete vyhledavač prodejen po celém světě. V naší republice jsou obchody s tímto zbožím v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Plzni.

Hodnocení článku Bundy Roxy: Top Články

Tagy: Obleceni Roxy Bundy Club Batohy Boty Trebic Mikina Penezenky Bunda Zimni Damske Podzimni Detske Snb Sportovni Divci Jarni

Překlepy: eoxy doxy foxy toxy rroxy oxy rixy rkxy rlxy rpxy rooxy rxy royy rosy rody rocy roxxy roy roksy roxa roxs roxx roxyy rox roxi roxz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: