Bundy na lyže

lyže

Bundy na lyže jsou většinou ušity z kvalitních materiálů, aby byly odolné, nepromokavé a zároveň prodyšné a větruvzdorné. Kvalitní bundy na lyže se skládají z tří vrstev. První odvádí pot od těla a tím udržuje pocit sucha, druhá má tepelně-izolační funkci a poslední chrání proti větru a dešti.

Bundy na lyže by také měly mír odnímatelnou kapuci, otvory na větrání v podpaždí, poutka nebo pás na spojení bundy a kalhot, aby se při pádu nedostal sníh pod oblečení, podlepené švy a další technologické pomůcky pro co největší pohodlí lyžaře. Všechny tyto i jiné vychytávky mají bundy Alpine Pro, Columbia, Hannah, Husky, Mamut, Nordblanc, Spyder, Wolf, atd.

Bundy na lyže online

Tyto kvalitní značky vám zaručí maximální pohodlí v jakémkoli počasí i při extrémních sportech. Na lyže si můžete vzít i bundu určenou na snowboard, a to například od firmy Horcefeathers či Nugget, apod.

Hodnocení článku Bundy na lyže: Top Články

Překlepy: kyže oyže pyže llyže yže laže lsže lxže lyyže lže liže lzže lyte lyge lyhe lyue lyzze lye lyse lyye lyžw lyžs lyžd lyžr lyžee lyž lyži


Vyhledávání:


Nejzajímavější: