Bundy Mamut

mamut

Bundy Mamut jsou ideální na každý výlet, jsou lehké skladné a hlavně nepromokavé. Pánské i dámské bundy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, tak aby vydržely extrémní podmínky na horách při turistice i sportu a poskytly svému nositeli co největší pohodlí.

Bundy mamut jsou vyrobeny na principu tří vrstev. První vrstva odvádí pot od těla, druhá má funkci tepelné izolace a třetí chrání proti větru a dešti. Podobné technologie najdete také u bund Husky, Evy či Hannah. Kromě bund nabízí firma Mamut také další sportovní oblečení, termoprádlo, ale i boty, batohy, spacáky, karimatky, horolezeckou výbavu, lana, lavinovou výbavu, čelovky, atd.

Bundy Mamut online

Výrobky společnosti Mamut najdete ve vlastních prodejnách Mamut Sport nebo v síti prodejen Rock Point či v jiných dobrých obchodech se sportovním zbožím. Tyto prodejny spolu tvoří ucelenou síť obchodů s tímto zbožím.

Hodnocení článku Bundy Mamut: Top Články

Překlepy: namut jamut kamut mmamut amut mqmut mwmut msmut mymut maamut mmut memut manut majut makut mammut maut mamzt mamht mamjt mamit mamuut mamt mamot mamur mamuf mamug mamuz mamutt mamu mamud


Vyhledávání:


Nejzajímavější: