Bundy Lonsdale

lonsdale

Bundy Lonsdale nosí rádi boxeři a skinheadi, protože značka Londsdale dostala svoje jméno po světoznámém organizátoru boxu a nosil ji i zpěvák z hudební skupiny The Jam. Pánské i dámské bundy Lonsdale jsou střiženy ve sportovním stylu a jsou vyhotoveny v modernách barvách.

Hlavním produktem této firmy ale nejsou bundy, ale je to sportovní oblečení a potřeby na box. Můžete si zde tedy koupit kalhoty, mikiny, trička, kraťasy, polokošile, boty ale i boxovací pytle, rukavice, chrániče, a další pomůcky ke trénování boxu. Společně s tímto zbožím jsou prodávány výrobky firmy Everest.

Bundy Lonsdale online

Oblečení Lonsdale si můžete objednat v českém eshopu, který je jediným specializovaným internetovým obchodem právě pro tuto značku u nás. Ovšem toto oblečení najdete i v jiných obchodech se sportovním zbožím.

Bundy Lonsdale zdarma

Také na oficiálních stránkách firmy najdete eshop, ale zde byste zboží objednávaly s Anglie nebo Ameriky.

Hodnocení článku Bundy Lonsdale: Top Články

Tagy: Lonsdale Shop Boty Mikiny Tasky Mikina Bundy Obuv Obleceni Zimni Damske

Překlepy: konsdale oonsdale ponsdale llonsdale onsdale linsdale lknsdale llnsdale lpnsdale loonsdale lnsdale lobsdale lohsdale lojsdale lomsdale lonnsdale losdale lonadale lonwdale lonedale londdale lonxdale lonydale lonssdale londale lonzdale lonssale lonseale lonsrale lonsfale lonscale lonsxale lonsddale lonsale lonstale lonsdqle lonsdwle lonsdsle lonsdyle lonsdaale lonsdle lonsdele lonsdake lonsdaoe lonsdape lonsdalle lonsdae lonsdalw lonsdals lonsdald lonsdalr lonsdalee lonsdal lonsdali


Vyhledávání:


Nejzajímavější: