Bundy Envy

envy

Bundy Envy jsou vysoce kvalitní, mají originální technické řešení, atraktivní design a výhodnou cenu v poměru cena/výkon. Na některých bundách naleznete různé vychytávky pro lepší funkčnost a technickou vybavenost.

Značka Envy nabízí hlavně oblečení pro extrémní sporty. Naleznete zde bundy na lyžování, snowboard, horskou turistiku, apod. Firma Envy vyvinula speciální materiál, který je velmi odolný ve velkých mrazech a poskytuje svému majiteli teplo a pohodlí.

Bundy Envy online

Bundy Envy mají mnoho nových technologií, jako je odepínací kapuce s trojsměrným stahováním, tepelně lisovaný kšilt, voděodolné zipy, odepnutelný zadní díl bundy, kapsu s elastickou strunou pro připnutí klíčů, táhla pro přizpůsobení šířky rukávů, vnitřní protisněhový rukáv s otvorem pro palec, odepínatelnou masku pro extrémní počasí, poutka na spojení bundy a kalhot a mnoho dalších vychytávek.

Bundy Envy zdarma

V České i Slovenské republice najdete rozrostlou síť prodejen Envy. Jejich seznam naleznete na internetových stránkách firmy. Konkurencí této značky jsou bundy Hannah, Husky, Spyder, Vehicle, apod.

Hodnocení článku Bundy Envy: Top Články

Tagy: Envy Gucci Sport Shop Bunda Bundy Zone Zimni Damske

Překlepy: wnvy snvy dnvy rnvy eenvy nvy invy ebvy ehvy ejvy emvy ennvy evy ency enfy engy enby envvy eny enwy enva envs envx envyy env envi envz


Vyhledávání:


Nejzajímavější: