Bundy Ecko

ecko

Bundy Ecko jsou speciálně vyrobené pro skateboardisty nebo vyznavače tohoto stylu. Tyto bundy jsou vždy pohodlné, volné, s podšitou kapucou, úplety na rukávech a mnoha kapsami. Značka Ecko udává svým nositelům streetový životní styl v duchu pohody a volnosti.

S touto značkou se můžete obléknout ve street stylu doslova od hlavy až k patě. Kromě bund si zde můžete vybrat s pánského i dámského skate oblečení. Najdete zde kalhoty, mikiny, trička, kraťase, sukně, šaty, svetry, ale i batohy a boty. Celou kolekci oblečení a doplňků si můžete prohlédnout na internetových stránkách firmy Ecko.

Bundy Ecko online

Kde také naleznete seznam obchodů po celé České i Slovenské republice. Společnost Ecko sponzoruje světoznámého raperra Nironic a českou skupinu Pio Squad. Také pořádá různé soutěže a akce, o kterých se dozvíte více informací právě na oficiálních internetových stránkách firmy.

Hodnocení článku Bundy Ecko: Top Články

Tagy: Ecko Mikiny Red Unltd Boty Marc Shop Batoh Batohy Mikina Teplaky Bundy Zimni

Překlepy: wcko scko dcko rcko eecko cko icko exko edko efko evko eccko eko ekko ecjo ecio ecoo eclo ecmo eckko eco ecco ecki eckk eckl eckp eckoo eck


Vyhledávání:


Nejzajímavější: